KONSULTACJE FIZJOTERAPEUTYCZNE ONLINE

Konsultacje Fizjoterapeutyczne online

Konsultacje online to nasza najnowsza propozycja, która zapewnia Ci opiekę jednych z najlepszych fizjoterapeutów w Warszawie i obejmuje:

  • Wywiad i konsultację w formie wideokonferencji
  • Diagnozę
  • Dedykowany instruktaż ćwiczeń, podczas którego doświadczony fizjoterapeuta pokaże Ci zalecane ćwiczenia i będzie wspierać w ich poprawnym wykonaniu 

cena: 60 zł za konsultację 30 min.

JAK TO DZIAŁA?

Fizjoterapuci, konsultacje online
  • wybierz specjalistę

 

ustal datę wizyty fizjoterapeutycznej online
  • ustal datę i godzinę

 

zapłać wygodnie za wizytę
  • dokonaj płatności

 

Porozmawiaj na żywo z fizjoterapeutą
  • kliknij w link do wideo konsultacji

 

wizyta fizjoterapeutyczna online z instruktarzem ćwiczeń

Nasze kosultacje online prowadzone są w formie wideokonferencji, w trakcie których rozmawiasz twarzą w twarz z jednym z naszych doświadczonych fizjoterapeutów. To idealne rozwiązanie, jeśli z jakiegoś powodu nie możesz skorzystać osobiście z wizyty w naszym gabinecie partnerskim.

Przekonaj się osobiście, że efekty będą równie odczuwalne, jak w przypadku osobistego spotkania w gabinecie.

Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz kontaktowy w celu umówienia wizyty. 

POZNAJ NASZYCH FIZJOTERAPEUTÓW

Artur Twardowski

Fizjoterapeuta

ArturTwartowski 300x300

Fizjoterapeuta, założyciel Gabinetu Rehabilitacji Akademia Ruchu. Wieloletni pracownik Centrum Rehabilitacji w Konstancinie – Jeziornej.

Specjalizuje się w neurologii, ortopedii, wadach postawy i skoliozie u dzieci i młodzieży. Prowadzi rehabilitację funkcjonalną u dzieci z MPD. Zajmuje się także terapią antystresową i migrenową.

Artur stale pogłębia swoją wiedzę, mając na koncie ukonczone liczne kursy, takie jak chociażby: nowoczesne metody diagnozowania i leczenia tkanek miękkich zgodnie z koncepcją Jarosława Ciechomskiego, FITS – Terapia skoliozy funkcjonalnej i indywidualnej, wielowymiarowa terapia stóp, PNF, Manipulacje trzewne – osteopatia trzewna, terapia czaszkowo-krzyżowa.

PRZYJMUJE: pn.-pt. w godzinach: 8-9 oraz 17-19.

Wioletta Pietrusiak

Fizjoterapeutka

WiolettaPetrusiaknajlepsifizjiterapeuciWarszawa

Fizjoterapeutka z ogromną wiedzą praktyczną i merytoryczną. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na kierunku  Fizjoterapia. Uczestnika wielu szkoleń z zakresu terapii manualnej. Swoje ponad dwudziestoletnie  doświadczenie wykorzystuje w pracy z pacjentami ortopedycznymi, dziećmi z wadami postawy, pacjentami neurologicznymi. Właścicielka i pracownik Kinetic Medical and Fitness. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na kierunku  Fizjoterapia.

PRZYJMUJE: pn.-pt. w godzinach: 17-19.

Natalia Twarowska

Fizjoterapeutka

Natalia Twardowska

Absolwentka Wydziału Rehabilitacji na Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Specjalizuje się w terapii tkanek miękkich, oraz w masażu klasycznym. Swoją wiedzę pogłębia na praktykach, stażach, szkoleniach i kursach. Ukończyłam m.in. współczesne metody diagnozowania i leczenia tkanek miękkich wg konceptu Jarosława Ciechomskiego (cz. I, II, III, IV), Kurs masażu klasycznego, PNF.

PRZYJMUJE: pn.-pt. 8-9 oraz 17-19.

Ewa Buczyńska

Fizjoterapeutka

Ewa konsultacje Fizjoterapeutyczne

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Zajmuje się rehabilitacją ortopedyczną i terapią manualną dorosłych oraz dzieci w zakresie stanów bólowych i pourazowych kręgosłupa i kończyn, a także rehabilitacją wad postawy. Stale rozwija swoje umiejętności uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach. Doświadczenia nabywałam w warszawskich przychodniach rehabilitacyjnych specjalizujących się w terapii manualnej i medycynie ortopedycznej. Uczestniczka licznych kursów, między innymi: Kręgosłup – osteopatyczna diagnostyka i leczenie, Metoda Fascial Distortion Model – Model Dystorsji Powięziowej, Terapia manualna według koncepcji Kaltenborna i Evjentha, Terapia Manualna według Praskiej Szkoły Koncepcji K. Lewita, MT-REHA – Medyczny trening rehabilitacyjny, badanie i fizjoterapia funkcjonalna w uszkodzeniach barku, Skoliozy – diagnostyka i postępowanie fizjoterapeutyczne, PNF, Kinesiology Taping.

PRZYJMUJE: pn.-pt. 8-9 oraz 17-19.

Aleksandra Wiśniewska

Fizjoterapeutka

OlafizjoterapeutkaMassageSpot
Absolwentka studiów na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Dalej się uczy i stale poszerza swoją wiedzę z zakresu fizjoterapii i zdrowego stylu życia na różnorodnych kursach i konferencjach, także poza uczelnią. Do każdego zadania podchodzi z pełnym zaangażowaniem. Zawsze uśmiechnięta i gotowa do pomocy. Lubi to co robi i czerpie ogromną przyjemność z kontaktu z innymi ludźmi. Zajmuje się głównie leczniczym masażem klasycznym i relaksacyjnym, ale ma również doświadczenie (zdobyte podczas maratonów warszawskich) w masażu sportowym z elementami rozluźniania powięziowego, terapii punktów spustowych i masażu poprzecznego. PRZYJMUJE: pn.-pt. 8-9 oraz 17-19.

Klaudia Chmielińska

Fizjoterapeutka

KlaudiafizjoterapeutkaMassageSpot

Dyplomowana fizjoterapeutka, dietetyk i trener personalny. W fizjoterapii korzysta z połączenia terapii manualnej, masażu i pracy z oddechem. Uważa, że podstawą do utrzymania efektów terapii jest dobrze dobrany trening funkcjonalny oraz dbanie o siebie każdego dnia. Ukończyła między innymi terapię manualną Mulligana, terapię punktów spustowych, FMS, kurs pilatesu i trening medyczny. W codziennej pracy stawia na wypracowaniue z pacjentem prawidłowych nawyków, które utrwalą efekt terapii i wpływają pozytywnie na stan zdrowia w długiej perspektywie. PRZYJMUJE: pn.-pt. 17-19.

Michał Szwajkowski

Fizjoterapeuta

Fizjiterapeuta, terapeuta manualny, trener personalny, instruktor kulturystyki, technik masażysta, propagator zdrowego stylu życia. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu im. Jędrzeja Śniadeckiego w Gdańsku kierunku Wychowanie Fizyczne. Student Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego kierunku Fizjoterapia. Systematycznie poszerza swoją wiedzę związaną z fizjoterapią, metodami treningowymi, suplementacją oraz dietetyką. Jego pasją jest fizjoterapia, sport, fitness, kulturystyka. W swojej pracy łączy fizjoterapię ze sportem. Wyznaje zasadę, że każdy z nas jest inny i dlatego należy podchodzić do każdej osoby w sposób indywidualny. Stara się aby trening był przyjemny i ciekawy , nie lubi monotonii. Bezpieczeństwo i zdrowie klienta stawia na pierwszym miejscu. Wiedza otrzymana od innych i własne doświadczenie zaowocowały tym, że dziś sam dzieli się nią dla korzyści swoich podopiecznych. Uczestnik lucznych kursów, między innyim: Medycyna ortopedyczna wg Cyriax’a, Rehabilitacja w sporcie z elementami traumatologii sportowej, Terapia mięsniowo- powięziowych punktów spustowych, Mechaniczne diagnozowanie i terapia zespołów bólowych kręgosłupa wg McKenziego, FTM (Functional Training Meeting), Zdrowy kręgosłup, Kinesiology Taping, Trening funkcjonalny.

Specjalizuje się przede wszystkim w terapii manualnej, sportowej i treningu funkcjonalnym.

W zakres jego działania wchodzą między innymi:
- rehabilitacja sportowa
- rehabilitacja pourazowa (przeciążenia mięśniowo- więzadłowo- powiężiowe)
- dolegliwości bólowe kręgosłupa
- trening funkcjonalny
- przywracanie aktywności i sprawności po operacjach i zabiegach chirurgicznych
- dietetyka i suplementacja sportowa

PRZYJMUJE: pn.-pt. w godzinach: 8-9 oraz 17-19.

Umów swoją wizytę za jedyne 60 zł!

Massage Spot Corporate Wellness w Warszawie

Massage Spot sp. z o.o. tel. 791 655 205